Novinka - exkluzivní produkty lékáren Magistra jen u nás v akci 2+1 ZDARMA!
Vložit do košíku
Ibuprofen Aneos 400mg tbl.flm.100 Skladem v lékárně
149 Kč
Ibuprofen Aneos 400mg tbl.flm.100
Kód produktu: 4863479
Akce Doprodej
Ibuprofen Aneos 400mg tbl.flm.100

Ibuprofen Aneos 400mg tbl.flm.100

Kód produktu: 4863479
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Skladem v lékárně >10 ks Možnosti doručení
149 Kč
včetně DPHi

Detailní popis produktu

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Parametry produktu:

Hmotnost: 0.073 kg
EAN: 8594211600088
Typ produktu: Registrovaný léčivý přípravek
SÚKL kód: 0267643
ATC kód: M01AE01
ATC název: IBUPROFEN
EAN: 8594211600088
Výrobce: AAAAA12
Všechny parametry
Produkt naleznete v této kategorii
Bolest hlavy

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

0,0

K tomuto produktu zatím nikdo hodnocení nepřidal. Buďte první.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

4,9 755 hodnocení

Miloš Jerie | 13.04.2025
Maximální spokojenost!
Vojtěch Šenkýř | 20.04.2025
Velmi spokojen, doporučuji využít služeb, včas a rychlá dodací lhůta.
Miroslav Skružný | 27.04.2025
Na výbornou
Pavel Schlezinger | 24.04.2025
jsem velmi spokojen