Novinka - exkluzivní produkty lékáren Magistra jen u nás v akci 2+1 ZDARMA!
Add to cart
DR.MULLER Paracet/Kofein 30t, 500mg/65mg Skladem v eshopu
€2,22
DR.MULLER Paracet/Kofein 30t, 500mg/65mg
Code: 4545449

DR.MULLER Paracet/Kofein 30t, 500mg/65mg

Code: 4545449
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Skladem v eshopu >10 pcs Delivery offer
€2,22
včetně DPHi

Product detailed description

No product's description available

Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Additional parameters

Weight: 0.038 kg
EAN: 8595610404918
Typ produktu: Registrovaný léčivý přípravek
SÚKL kód: 0252389
ATC kód: N02BE51
ATC název: PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK
EAN: 8595610404918
Výrobce: MULLER PHARMA
All parameters
You will find the product in this category
Na bolest

Only registered users may submit ratings. Please log in or sign up.

0,0

Be the first who will post an article to this item!

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
0x

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users can submit posts. Please log in or sign up.

Do not fill out this field:

Store rating

4,9 757 ratings

Miroslav Skružný | 27.04.2025
Na výbornou
Božena Roubickova | 04.05.2025
Jsem spokojena s tímto obchodem. Rychlé dodání zboží, kvalitní zabalení a velmi jsem ocenila možnost zboží zaplatit převodem z mého účtu. Balíkovna je skvělá můžu si zboží vyzvednout kdy mám čas!
Pavel Schlezinger | 24.04.2025
jsem velmi spokojen
Vojtěch Šenkýř | 20.04.2025
Velmi spokojen, doporučuji využít služeb, včas a rychlá dodací lhůta.