Novinka - exkluzivní produkty lékáren Magistra jen u nás v akci 2+1 ZDARMA!
Add to cart
Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10 Skladem v eshopu
€12,36
Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10
Code: 3125664

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

Code: 3125664
Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.
Skladem v eshopu >10 pcs Delivery offer
€12,36
včetně DPHi

Product detailed description

No product's description available

Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.

Additional parameters

Weight: 0.049 kg
EAN: 8590322002919
Typ produktu: Registrovaný léčivý přípravek
SÚKL kód: 0205473
ATC kód: N02BA51
ATC název: KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK
EAN: 8590322002919
Výrobce: BAYER BITTERFELD
All parameters
You will find the product in this category
Na bolest

Only registered users may submit ratings. Please log in or sign up.

0,0

Be the first who will post an article to this item!

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
0x

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users can submit posts. Please log in or sign up.

Do not fill out this field:

Store rating

4,9 757 ratings

Božena Roubickova | 04.05.2025
Jsem spokojena s tímto obchodem. Rychlé dodání zboží, kvalitní zabalení a velmi jsem ocenila možnost zboží zaplatit převodem z mého účtu. Balíkovna je skvělá můžu si zboží vyzvednout kdy mám čas!
Pavel Schlezinger | 24.04.2025
jsem velmi spokojen
Miroslav Skružný | 27.04.2025
Na výbornou
Vojtěch Šenkýř | 20.04.2025
Velmi spokojen, doporučuji využít služeb, včas a rychlá dodací lhůta.